Oyun Haberin

Battlefield 5’in Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

18.10.2018
214
Battlefield 5’in Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Battlefield 5’in Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan Battlefield 5‘in yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Battlefield 1’de de olduğu gibi sinematik bir hikaye anlatımıyla karşımıza çıkacak olan Battlefield 5’in heyecan dolu olacağı anlaşılıyor.  Savaş hikayesinde bir çok farklı coğrafya ve karakterlerle oyun severlerin karşısına çıkacak olan Battlefield 5’in ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Battlefield 5 serisinde çok ön plana çıkmamış olsa da aslında bir hikaye modu yer alıyor. Bu hikaye modunda Norveç’in müthiş doğası ve manzaralarının yanı sıra Fransa’dan İtalya’ya kadar bir çok farklı ülke yer alacağı haberler arasında.

Son yıllarda Pubg ile başlayan Battle Royal moduda Battlefield 5’in yeni serisinde yer alacak. Pubg ve diğer oyunlarda Battle Royal modu olarak adlandırılan mod Battlefield 5’de karşımıza Firestorm olarak çıkacak.

EA Games tarafından 20 Kasım’da aynanda 3 platform için çıkacak olan Battlefield 5’in PC, PlayStation ve Xbox One için yayınlanacak. Oyun severlerin merakla beklediği Battlefield 5’in Battle Royal modu umarım beklentileri boşa çıkarmaz. Yayınlanan resimler ise aşağıda yer alıyor;

Battlefield-V_ Battle Royal Battlefield-V_ Battle Royal 2 Battlefield-V_ Battle Royal 3 Battlefield-V_ Battle Roya 8 Battlefield-V_ Battle Royal 7 Battlefield-V_ Battle Royal 5 Battlefield-V_ Battle Roya 6 Battlefield-V_ Battle Royal 4

İlginizi Çekebilir:  PUBG Sistem Gereksinimleri Neler?
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018