Oyun Haberin

CS:GO Artık Tamamen Ücretsiz Oldu

08.12.2018
450

Cs:go artık tamamen ücretsiz fakat Danger Zone Modu bir çok oyun severin hoşuna gitmemiş turumda.

CS:GO Artık Tamamen Ücretsiz Oldu


CS:GO Artık Tamamen Ücretsiz Oldu


Valve‘nin efsaneleşen oyunu CS:GO artık tamamen ücretsiz oldu. Counter-Strike: Global Offensive yeni gelen güncelleme sonrası Danger Zone Battle Royale modu ile kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu.

Cs:go Battle Royale


Steam üzerinden kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra CS:GO tüm oyunculara otomatik olarak Prime Statüsüne yükselteceğini duyurdu.
Prime Statüsüne yüklesen oyuncular kısa bir süreliğine ücretsiz bir silah skininde sahibi olacaklar. Skinin adı ise MP5-SD | Lab Rat bu skine sahip olabilmeniz için güncellem ile gelen yeni modu Danger Zone’nda 250 Xp kazanıp görevleri tamamlamanız gerekiyor.


Yeni oyuncuların ise Prime Statüsünde geçmesi 15$ olarak belirlenmiş durumda. Battle Royal oyunların yanı sıra CS:GO Danger Zone modu Squad modda 18 kişi olarak belirlenmiş. Eğer solo olarak oynuyorsanız 16 kişilik ve küçük bir haritada en fazla 10 dakika süren maçlar sonucu oyunu oynaya biliyorsunuz.


Danger Zone Modu Steam üzerinden oyunu güncelleştirmenizin ardından CS:GO’ya yansıyacaktır. Valvenin bu güncellemesi ile alışa gelmiş olduğumuz Battle Royale sürümlerinden çok farklı olduğu anlaşılıyor.
Sizce Valve Danger Zone Modu ile istenilen başarıyı yakalaya bilecek mi bekleyip hep birlikte göreceğiz. Yorumlarda modu nasıl bulduğunuzu belirtirseniz sevinirim.

Cs:go Battle Royale
Cs:go Battle Royale
Cs:go Battle Royaleİlginizi Çekebilir:  Battlefield 5'in Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018