Oyun Haberin

CS:GO Radar Küçülme Ayaları ve Tüm Radar Ayarları

17.09.2019
84
CS:GO Radar Küçülme Ayaları ve Tüm Radar Ayarları

Merhaba arkadaşlar CS:GO radar ayarlarını bu yazımızda ele alacağız. CS:GO radar küçültme nasıl yapılır, radar ayarları ve CS:GO radar kodları nelerdir gelin hep birlikte göz atalım.

CSGO Radar Küçülme Ayaları ve Tüm Radar Ayarları 1 Resim
CSGO Radar Küçülme Ayaları ve Tüm Radar Ayarları 1 ResimYukarıda bulunun örnek radarımızda oyunun bir çok yerinde olduğu gibi kişiselleştirip, özelleştire biliyoruz. Daha etkili ve başarılı sonuçlar için bir çok kolaylığın ve avantajın bulunduğu oyunda diğer rakiplerinizden geride kalmamak için radar ayarlarıda çok önemlidir.
Her zamanki gibi radar ayarlarını ” işaretini kullanarak konsolumuzu açıp kodlarımızı gireceğiz fakat eğer konsol açılmıyor ise ayarlar bölümünden konsolumuzu aktif etmeyi unutmayalım.


CS:GO Radar Kodları Nelerdir ?


Konsolumuzu açtıktan sonra aşağıda size vereceğim kodlaru girerek aktif radarınızı ayarlaya bilirsiniz.


Yukarıda yer alan kodları konsolumuza girdikten sonra aktif olacaktık eğer değerleri değiştirip size en uygun radarı seçecekseniz deneyip kendinize göre ayarlamanız gerekmektedir.
Eğer ben bu kodları sürekli gireceğim ve uğraşacağım bu sıkıcı bir durum ve tekrar etmek zorunda kalmamak istiyorsanız Auto-Exec dosyası oluşturup sürekli bu kodları girmek yerine daha basit ve etklini yöntemi deneye bilirsiniz. CS:GO Auto-Exec Dosyası Oluşturma adlı konumuza göz atabilirsiniz.
Fakat ayarları beğenmediniz ve radarı eski haline getirmek istiyorsunuz bunun için ise aşağıda verilen kodları girerseniz radarınız tekrar eski haline gelecektir.

Yani CS:GO Radar Varsayılan Ayarlara Dönme diyebiliriz buna kodlar ise;

  • cl_radar_always_centered “1”
  • cl_radar_scale “0.7”
  • cl_hud_radar_scale “1”
  • cl_radar_icon_scale_min “0.6”
  • cl_radar_rotate “1”
  • cl_radar_square_with_scoreboard “1”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018