Oyun Haberin

İnternetinizi Paylaşmak Artık Ücretli Olacak

24.12.2018
1.504

15 Ocak 2019’dan sonra mobil veri paylaşımı artık ücretli olacak.

İnternetinizi Paylaşmak Artık Ücretli Olacak

İnternetinizi Paylaşmak Artık Ücretli Olacak

Yeni yıla girmeden zamlar şimdiden gelmeye başlamıştı fakat bir çok zam haberinin dışında çıkan fiyatlandırmalar artık pes dedirttirecek cinsten.
Sosyal medya üzerinde çıkan haberler sonrası kulağa şaka gibi gelen mobil veri paylaşımından ücret haberi alınacağı doğrulandı. Artık bir arkadaşınıza mobil verinizi paylaşırsanız bu fiyatlandırma ücretine dahil olacak.


15 Ocak 2019 tarihinden itibaren mobil veri paylaşımının ücretlendirilmesi üç büyük operatör olan Turkcell, Vodofone ve TurkTelekom’un ortak kararı olarak açıklandı ve uygulamaya geçileceği doğrulandı.


Bir çok kullanıcının balon haber olarak düşündüğü bu uygulamaya ise Turkcell müşteri hizmetleri yaptığı açıklama ile noktayı koymuş gibi gözüküyor. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere Turkcell müşteri temsilcisinin durumu onaylaması ile netlik kazanan haber sonrası 9TL gibi bir ücretlendirme kullanıcıları bekliyor.

Mobil veri paylaşım ücreti
Mobil veri paylaşım ücreti

Bu fiyatlandırmanın tüm operatörler için aynı olacağı netlik kazanmasa da daha yeni yıla girmeden bir çok zam ve saçma uygulamaların karşımıza çıkacağı gözüküyor. Ne söylene bilir ki elimizi kolumuzu bağlayıp izlemekten başka çare yok sanırsam.
Siz bu haber ve fiyatlandırmalar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

İlginizi Çekebilir:  PlayStation Classic İle Oynanacak Oyun Listesi Belli Oldu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Furkan dedi ki:

    Yakında Telefonumuzun kilidini açmak bile ücretli olacak herhalde 😀 haydi hayırlısı

© Copyright 2018