Oyun Haberin

Msvcp140.dll Pubg Error Hatası Çözümü?

Msvcp140.dll Pubg Error Hatası Çözümü?

Msvcp140.dll Pubg Error Hatası Çözümü?

Msvcp140.dll hatası nedir, nasıl çözülür? PUBG Msvcp140.dll Hatası​ alan arkadaşlar için bugün Dll hataları ve Dll hatalarının nasıl giderileceği hakkında sizler için bir makale oluşturmaya karar verdik ve bu hataların nasıl giderileceğini anlattık.

 

DLL Hataları Nelerdir?

Dll Hataları sık sık karşılaşılan hatalar arasında yer almaktadır ve sadece Pubg’ye özgün bir hata değildir. Böyle hataları diğer oyunlarda da alan arkadaşlar çok. Dll hataları genellikle bilgisayarımızda eksik olan dll’lerden dolayı oluşur. Peki eksik dll’leri nasıl ve nereden indire bilirim.

Eksik dll’leri bilgisayarınızın işletim sisteminin 32 bit veya 64 bit olduğunu bilip indirmeniz gerek. Bilgisayarımın 32 bit veya 64 bit olduğunu nasıl anlarım?

Bilgisayarınızın 32 bit ya da 64 bit olduğunu bu yol ile anlıyoruz.

64 Bit İçin Pubg Msvcp140.dll Hatası Çözümü​

64 bit sistem kullanan arkadaşlar için hatanın çözümünden başlayalım. Aşağıda yer alan linklerden 64 bit işletim sistemleri için vermiş olduğum dlc dosyalarını indiriyoruz. İndirmiş olduğumuz dlc dosyalarını  C:\Windows\SysWOW64 yolunu izleyerek SysWOW64 dosyasının içine atıyoruz.

 

32 Bit İçin Pubg Msvcp140.dll Hatası Çözümü​

32 bit sistem kullanan arkadaşlar içinde hatanın çözümü yine aynı şekilde fakat izlenecek yol farklı. Yine vermiş olduğum linklerden dlc dosyalarınnı indirim bu seferde C:\Windows\System32 yolunu izleyip System32 klasörüne dlc dosyalarını atıyoruz.

 

Evet arkadaşlar Pubg Msvcp140.dll Hatası Çözümü​ için  izleyeceğimi yollar ve sorunu çözme için adımlar bunlar. Karşılaşmış olduğunuz sorunları ve sorularınızı Sosyal bölümünde bizlere ulaştırıp destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Fortnite 0xc00007b Hatası Çözümü
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018