Oyun Haberin

PUBG Yeni Kar Haritası Vikendi Tanıtıldı

08.12.2018
327

PUBG Yeni Kar Haritası Vikendi Tanıtıldı detayları yazımızda.

PUBG Yeni Kar Haritası Vikendi Tanıtıldı

PUBG Yeni Kar Haritası Vikendi Tanıtıldı (Video)

Pubg yeni güncellemesi ile kışı erken getirdi. Uzun zamandır konuşulan yeni haritanın tüm özellikleri haberimizde.
Resmi Youtube hesabı üzerinden yayınladığı video fragman ile yeni haritası olan Vikendi duyuran PlayerUnknown’s Battlegrounds sinematik videoda haritanın tam detaylarını bizlerle paylaşmasa da bir çok detayı şimdiden ortaya çıkardı.


Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak E3 2018‘de duyrulan Vikendi bu yıl içerisinde PC versiyonu ve Xbox versiyonuna geleceği konuşuluyordu. Fakat 2019 yılında test sunucularında yer alacak olan harita Xbox One ve Playstation 4 severlerin biraz beklemesi gerekecek.


Alışa gelmiş olduğumuz 100 oyuncunun karşılıklı kozlarını paylaştığı haritalara nazaran yeni kar haritası Vikendi altı kişilik iki takımın karşılılı kozlarını paylaşacağı bir harita olacak. Ayrıca bir çok detayın düşünüldüğü kar haritasında bırakmış olduğunuz ayak izlerinden oyuncular sizi takip edebilecek. Erangel ve Mihramar haritasından daha da küçük olan Vikendi haritası Santok haritasından da daha büyük olacak.

Fragmanı paylaşılan sinematik video aşağıdan izleye bilirsiniz. Yeni haritanın bir çok oyuncu tarafından beğenildiği ve paylaşılan fragmanın detayları çok iyi düşünülmüş. Son yılların en iyi oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyun severleri şaşırtmaya devam ediyor. 

İlginizi Çekebilir:  Ünlü Performans Sanatçısı Jonny Sins Youtube'den Fortnite Yayınlarına Başladı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ZanaLab dedi ki:

  Çok güzel olmuş , bizi hemen bilgilendirmeniz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Yazınız çok güzel olmuş bende sizi iadeyi ziyarete beklerim.
  https://devyemekevi.blogspot.com/

 3. yasin dedi ki:

  play station versiyonunu meraktayım…

© Copyright 2018