Oyun Haberin

Pubg’de 1 Hafta İçinde Yaklaşık 100Bin Kişi Ban Yedi

16.11.2018
314
Pubg’de 1 Hafta İçinde Yaklaşık 100Bin Kişi Ban Yedi

Pubg’de 1 Hafta İçinde Yaklaşık 100Bin Kişi Ban Yedi

Önümüzdeki aylarda PlayStation 4 için oyun severler buluşacak olan PlayerUnknown’s Battlegrounds hile kullanan oyuncularla mücadele etmeye devam ediyor. Günümüzde bir çok oyun severin en çok şikayetçi olduğu durum oyunlarda hile kullanılması. Çeşitli yazılımlarla geliştirilen bu hileler bir çok oyun severi oyunlardan soğutmaya, hatta sildirmeye kadar götürüyor. Günden güne artarak devam eden hile kullanımına karşı PUBG Corparation 1 hafta içerisinde yaklaşık tam 100Bin hile kullanan oyuncusunu banladı.

Oyun çıktığı tarihten bu yana milyonlara ulaşan ban sayısında PUBG Corparation hileye karşı ne kadar dikkatli davrandıklarını görüyoruz. PC Games N’in yayınladığı istatistiklere göre 28 Ekim ve 3 Kasım tarihleri arasında PUBG’de hile açan 100bin kadar oyuncu banlanmış. Geçtiğimiz yıllarda oyunda kullanılan Reshade gibi uygulamalara da yasak getiren PUBG ekibi oynana bilir oyun konusunda ısrarcı.

Reshade gibi uygulamaları çoğunuz muhtemelen duymamışsınızdır. Reshade bir grafik uygulaması ve bu uygulama ile oyuncular renk ayarları, aydınlık ve bir çok etkiyi ayarlayıp avantajlı duruma geçiyorsunuz. PUBG geliştiricilerinin durumu fark etmesinden sonra yasaklaması üstüne hile olarak sayacağını açıklamasından sonra bir çok kullanıcı bu uygulamayı silmişti.

Sizce PUBG günümüz oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında fakat hile kullanımı ve FPS sorunları için düşünceleriniz neler ?

1 haftada 100bin kişiyi banlayan PUBG ekibi önümüzdeki Aralık ayında PlayStation 4 platformu için piyasaya sürülecek ve PUBG bekleyen yüz binlerce PlayStation kullancısı var.

İlginizi Çekebilir:  PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Neler?
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018