Oyun Haberin

Red Dead Redemption 2 Gizli Silahları Ortaya Çıktı

05.11.2018
610
Red Dead Redemption 2 Gizli Silahları Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2 Gizli Silahları Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2‘de bulunan gizli silahlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Kol harekat tüfeklerinden güçlü av tüfeklerine, keskin nişancı tüfeklerinden bir çok silaha kadar ortaya çıkan bu silahları sizler için listeledik.

RDR 2 Gizli Kayıp ve Efsane silahların oyunda yer aldığı listeyi hazırlarken bu silahların bir silah ustasından ya da düşmanlardan elde edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu yazımızda bahsettiğimiz silahlar harici oyunda o kadar çok silah var ki bunlara pek değinip oyun zevkinizin içine etmek istemiyoruz.

Hazırlamış olduğumuz bu listede silahları nerede bulabileceğinizi detaylı bir şekilde sizlere anlatıp geniş bir silah listesine yer vermeye çalıştık. Red Dead Redemption 2 İndirip oynamak isterseniz PlayStation 4 ve Xbox One için aşağıdaki linklerden ulaşa bilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 (PlayStation 4) İçin  İndir
Red Dead Redemption 2 (Xbox One)İçin İndir

Gelelim Red Dead Redemption 2’de Yer Alan Gizli Silahların Listesine

 • 1-Melee: Viking Hatchet Gizli Silah

Red Dead Redemption 2 Gizli Silah Melee: Viking Hatchet

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması: İskandinav desenleriyle her yeri oyulmuş ve deri ile bağlanmış nadir bir eski Hatchet. Bu yakın dövüş silahı, New Hanover’ın Roanoke Vadisi bölgesinde eski bir taş sunakta bulunmuştur.

Melee Viking Hatchet Konum

Oyun İçindeki Konumu: Beaver Hollow kuzeydoğu antik Vikingler tarafından yapılan küçük bir harabe bulacaksınız. Bir taş masanın üzerinde duran baltayı bulabilirken, mezara girmeniz sizi oyunun daha sıra dışı eşyalarından biri olan Viking Helmet’e götürecektir.

 

 • 2-Melee:Rusted Double Bit Hatchet Gizli Silah

Melee Rusted Double Bit Hatchet Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması: Paslı çift başlı nadir bir Hatchet; doğrama ve kesme için bir jilet-keskin tarafı ve odun ayırmak için kör bir yanı var. Bu yakın dövüş silahı, Roanoke Ridge’deki Annesburg Madeni yakınlarındaki bir ağaç kütüğünde bulundu ve zamanla elementler tarafından yıpranmış.

Melee Rusted Double Bit Hatchet Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Elysium Pool ve O’Creagh’s Run arasında bir kulübe dışında bir ağaç kütüğünde bulunur.

 

 • 3-Melee: Hewing Hatchet Gizli Silah

MeleeHewing Hatchet Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması: Bu eski ve yıpranmış Hatchet, bıçağın bir kenarı boyunca düz bir kenara sahiptir ve kütükleri kereste haline dönüştürme işlemi için tasarlanmıştır. Bu yakın dövüş silahı, terkedilmiş bir kulübenin yanında, Grizzlies’daki Moonstone Pond’un yakınındaki bir ağaç kütüğünde bulundu.

MeleeHewing Hatchet Gizli Silah Konum

Oyun İçindeki Konumu: Moonstone Pond’un güney kıyısında, bir ağaç kütüğü içinde duran baltayı bulacaksınız.

 

 • 4-Melee:Civil War Knife Gizli Silah

Melee Civil War Knife Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması: Sağlam bir bıçaklı, yıpranmış ahşap saplı ve koruma için geniş D şekilli handguardlı eski bir Bowie bıçağı. Bu silah, İç Savaş askerleri tarafından yaygın olarak kullanıldı ve pasla kaplandı. New Hanover, Roanoke Ridge’deki yıkık Fort Brennand’ın altındaki bir depoda bulundu.

Melee Civil War Knife Gizli Silah Konum

Oyun İçindeki Konumu: Van Horn’un terk edilmiş bir kalesi olan Fort Brennand’ın bodrum katında bulundu. Bodrum katını bulmak için kalenin girişinin sağında bulunan binaya girin ve içerideki merdivenden aşağı inin.

 

 • 5-Melee: Broken Pirate Sword Gizli Silah

Melee Broken Pirate Sword Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması: Uzun bir koparılmış bıçak ve dekoratif altın bir handguard ile eski ve nadir bir korsan kaması. Bu kalıntı, terk edilmiş bir teknenin içinde, Saint Denis’i çevreleyen bataklık arazilerinde başıboş bulundu. Çoğu yakın dövüş silahından daha uzun bir menzil ile, bu yaşına rağmen hala pratik savaş silahı.

Melee Broken Pirate Sword Gizli Silah Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Saint Denis’in güneybatısındaki küçük adalarda bulunan harap bir teknede eski bir korsan kılıcına sahip bir iskelet bulacaksınız.

 

 • 6-Melee: Antler Knife Gizli Silah

Melee Antler Knife Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması:Bir geyik boynuzundan üretilmiş bir sapa sahip nadir bir bıçak ve bıçağın bir kısmı çapraz korumanın yakınında koptu. Bu silah, Big Valley’deki Hanging Dog Ranch’in yakınlarında meydana gelen büyük bir ayı ve avcı arasındaki kavga yerinden alındı. Hiçbir taraf kazanmadı.

Melee Antler Knife Gizli Silah Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Ezdiği avcı tarafından öldürülen bir ölü ayı üzerinde bulundu. Little Creek Nehri yakınlarındaki Hanging Dog Ranch’in hemen kuzeybatısında yer alır.

 

 • 7-Melee: Ancient Tomahawk

Melee Ancient Tomahawk Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması : Çizgili bağlı sap ve cilalı keskin bir bıçak ile geleneksel bir yerli Tomahawk. Onun eski olmasına dair bazı belirtiler göstermesine rağmen, bu silah yerlilerden biri tarafından iyi korunmuştur. Bu melee silahı, Grizzlies’daki Calumet Ravine’ye bakan, kırık bir ahşap hedefe yerleştirildi.

Melee Ancient Tomahawk Gizli Silah Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Calumet Ravine’nin doğu tarafındaki kırık bir hedefe yapışmış olarak, aşağıdaki nehre bakan bir yerde bulunabilir. Burası Wapiti Indian Reservation’ın doğusunda yer almaktadır.

 

 • 8- Shotgun: Rare Shotgun Gizli Silah

Shotgun Rare Shotgun Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması : Solmuş pirinç kararması olan ve oymalar ile süslenmiş nadir bir Çift Namlulu Shotgun. Daha önce Roanoke Ridge’in ağaçları ve vahşi yaşamı arasında yalnız yaşayan yalnız bir odun ustası tarafından sahip olunan ve hayran kalınan silah. Bu silah iki tur bir cephane kapasitesine sahip ve Regular Buckshot, Incendiary Buckshot, Slug and Explosive Slug shotgun cephane kullanabilirsiniz.

Shotgun Rare Shotgun Gizli Silah konumu

Oyun İçindeki Konumu: Rare Shotgun olarak bilinmesine rağmen, bu silahı birkaç yerde bulabilirsiniz. İlki, Manito Glade’deki küçük bir kabinde bulunan Annesburg’un kuzeyinde. İkincisi, Wallace Station yakınlarındaki Little Creek Nehri’nin hemen kuzeyinde, Hanging Dog Ranch’in batısındaki mağara münasebetinden düşebilir.

 

 • 9- Pistol:Midnight’s Pistol Gizli Silah

Pistol Midnights Pistol Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması : Nadir bir Mauser Pistol, bu silah altın kaplama gravürler ve siyah ahşap bir kavrama özelliklerine sahiptir. Daha önce, silahlı soyguncu olan Billy Midnight’a ait olan ve Rhodes’a giden bir trende bir düelloda yer alan bu silahın 10 turluk bir mermisi var ve Regular, High Velocity, Split Point, Express ve Explosive pistol cephane kullanabilirsiniz.

Pistol Midnights Pistol Gizli Silah Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Nadir bir Mauser Pistol, bu silah altın kaplama Sevgililer günü Gunslinger görevini kabul ettikten sonra çeşitli karakterlerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Billy Midnight’ı bulup görevini açmak için fotoğrafını inceleyin ve okuyun. Rhodes’taki postanede, nerede olduğunu bulmak için katiple konuşun. Trene binişten sonra, hızlı bir kovalamaya yol açacak olan Billy Midnight ile konuşun. Sonunda, başka bir düelloya girersiniz.a gravürler ve siyah ahşap bir kavrama özelliklerine sahiptir. Daha önce, silahlı soyguncu olan Billy Midnight’a ait olan ve Rhodes’a giden bir trende bir düelloda yer alan bu silahın 10 turluk bir mermisi var ve Regular, High Velocity, Split Point, Express ve Explosive pistol cephane kullanabilirsiniz.

 

 • 10- Firearm Granger’s Revolver Gizli Silah

Firearm Grangers Revolver Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması : Koyu metal kaplamalı ve özel gravürlerle kaplı nadir bir Cattlemen Revolver. Geçtiğimiz günlerde bir çift Flatneck İstasyonu’nda yenilgiye uğrayan son silahlı soyguncu Emmet Granger’e ait olan bu silahın altı turluk bir cephane kapasitesi var ve Regular, High Velocity, Split Point, Express ve Explosive revolver cephane kullanabilirsiniz.

Firearm Grangers Revolver Gizli Silah Konumu

Oyun İçindeki Konumu: Sevgililer günü Gunslinger görevini kabul ettikten sonra çeşitli karakterlerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Emmit Granger’ı bulup görevini açmak için fotoğrafını inceleyin ve okuyun. Flatneck İstasyonu’nun hemen doğusunda, domuz çiftliğinde onu bulabilirsiniz. Görevlerini tamamladıktan sonra bir düelloya gireceksiniz. Ardından, ateşli silahını alabilirsiniz.

 

 • 11- Firearm:Flaco’s Revolver Gizli Silah

Firearm Flacos Revolver Gizli Silah

Oyun İçinde Yer Alan Açıklaması : Firearm Flacos Revolver Gizli SilahHassas gravürler ve oyma bir fildişi sapı içeren nadir bir Cattleman Revolver. Daha önce Flaco Hernandez’e aitti, Cairn Gölü’nde bir düelloda yenildi. Bu silah altı mermi bir cephane kapasitesine sahip ve Regular, High Velocity, Split Point, Express ve Explosive revolver cephane kullanabilirsiniz.

Oyun İçindeki Konumu: Sevgililer günü Gunslinger görevini kabul ettikten sonra çeşitli karakterlerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Flaco Hernandez’i bulmak için, haritanın kuzey kısmına, Colter’ın güneydoğusunda, Cairns’ın yakınında bulunan görevin kilidini açmak için fotoğrafını inceleyin ve okuyun.

Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar için oluşturduğumuz liste bu şekilde. Listeyle ilgili yorumlarını ve görüşlerinizi belirtirseniz seviniriz ve bize destek olmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir:  Fortnite FPS Arttırma Yöntemleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018