Oyun Haberin

Sony 16 Kasım’da Black Friday İndirimlerine Başlıyor

15.11.2018
398
Sony 16 Kasım’da Black Friday İndirimlerine Başlıyor

Sony 16 Kasım’da Black Friday İndirimlerine Başlıyor

Geçtiğimiz günlerde Microsoft‘un Xbox için yapmış olduğu Black Friday indirimleri açıklamasının ardından Sony’den de bir açıklama geldi. Black Friday adı altında bir çok ürün yelpazesinde yapacağı indirimleri duyuran Sony. Kur artışlarına bir nebzede olsun tüketicileri sevindirecek gibi gözüküyor.

Sony geçtiğimiz günlerde ABD için açıklandığı indirimlerle PlayStation Plus, PlayStation Store ve PS4 için bir çok farklı indirimlerle karşımıza çıkmıştı. Sony’nin bu hamlesinden sonra yarın yani 16 Kasım günü başlayacak olan indirim etkinliğini kaçırmayın!

Sony ABD için indirim yapmış olduğu bazı ürünler aşağıda ki video da yer alıyor.

Şuan için Sony Türkiye resmi internet sitesinde bir haber yok fakat gün içerisinde detayların paylaşılması bekleniyor. 16 Kasım’da başlayacak olan Black Friday etkinliği 27 Kasım’a kadar devam edecek. İndirimlerin bir çoğunun ABD’deki yapılan indirimlerle aynı olacağı konuşulurken, etkinlikle ilgili Türkiye kullanıcıları merakla bekleyişini sürdürüyor.

Konsol severleri ve Sony ürün kullanıcılarını etkinliği kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Zira bir çok üründe bir nebzede olsun yapılan indirim tatmin edecek gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:  Battlefield 5'in Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018