Oyun Haberin

Steam VAC Yasağı Nedir? VAC Yasağı Alan Hesapların Oyunlara Giriş Sağlaması

Steam VAC Yasağı Nedir? VAC Yasağı Alan Hesapların Oyunlara Giriş Sağlaması

Steam VAC Yasağı Nedir? VAC Yasağı Alan Hesapların Oyunlara Giriş Sağlaması

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Steam VAC yasağından bahsedeceğim. VAC yasağı nedir? VAC yasağı kısıtlamaları ve oyuncuların VAC yasağı hakkında bilmediği bir çok şeyi bu yazımızda detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağım.

Öncelikle VAC Yasağı nedir? VAC yasağını neden alırız?

VAC koruması bulunan oyunlarda kullanmış olduğunuz hile ya da değiştirmiş olduğunuz orjinal olan dosyaların fark edilmesi ve tespiti yapılması durumunda alacağınız cezaya VAC cezası diyoruz.

Hile kullanmadım yada dosyaları değiştirmedim ama  VAC cezası yedim ne yapmalıyım?

Arkadaşlar böyle bir düzen yok yani VAC cezası yiyen arkadaşlar kesinlikle sık eleyip ince dokunuyor haksız yere VAC cezası almanız mümkün değil. Bununla ilgili bir çok soru geliyor ve bunu detaylı bir şekilde araştırıp tekrar sizlere bir konu hazırlayacağım.

VAC konusunda hakkında detaylı olarak bilmeniz gerekenler ise şöyle;

  • Eğer bir VAC koruması sahip olan bir oyunun VAC koruması olmayan sunucularında dikkat edin VAC koruması olmayan sunucularında hile açıp oynarsanız siz bir yaptırım uygulamazlar, uygulayamazlar.
  • Eğer steam üzerinde VAC yasağı almış iseniz bunun hakkında bir tolerans ya da cezanın kaldırılması gibi bir durum söz konusu olamaz.
  • VAC yasağı almış bir hesabınız var ise oyunlarda kazanmış olduğunuz eşya,item,silah vb şeyleri talep etmeniz trade etmeniz ve aktarmanız kesinlikle imkansız..
  • Örnek veriyorum aile paylaşımı ile bir arkadaşınıza oyun aldınız ve o arkadaşınız VAC cezası yedi ve bu sizi de etkiliyor ve aynı şekilde siz de VAC cezası almış oluyorsunuz.
  • Son olarak steam üzerinde valve oyunlarının birinden VAC cezası almış olursanız geliştirici firmanın hiç bir oyununa giriş sağlayıp oynama imkanına sahip olamazsınız.
İlginizi Çekebilir:  TürkNet  Asus N16 VDSL Modem Ayaları

Steam VAC cezası hakkında soru ve sorunlarınız için yorum atabilir ya da Sosyal kısmını kullana bilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018