Oyun Haberin

Tactic Force Ne Zaman Çıkacak ? İnceleme

11.05.2019
335
Tactic Force Ne Zaman Çıkacak ? İnceleme

Uzun zamandır çalışmaların devam ettiği ve geliştirilen Türk yapımı oyun Tactic Force’yi bu makalemizde ele alacağız. HES Games tarafından geliştirilen oyun MMOFPS sınıfında yer alıyor. Beta kayıtlarının geçtiğimiz günlerde açılması ve binlerce kişi arasından seçilen seçkin oyuncularla başlanan testlerde yakın zamanda oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Tamamen ücretsiz olarak piyasaya çıkacak olan Tactic Force Free to Play ( F2P) olarak oyun severlerin beğenisine sunulacak.  Tactic Force ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun 3-4 Gb boyutunda olacağı öne çıkan haberler arasında.

Yerli sermaye ile geliştirilen Tactic Force’nin e-Spor alanında yer alacağı merak edilen sorular arsında yer alıyor. HES Games ekibi bu konu ile alakalı yaptığı açıklamada ilerleyen zamanlarda e-Spor alanında bir lig kurulacağını belirtiyor.

Ülkemizde e-Spor arenasında görmekten gurur duyacağımız Tactic Force’de askerliğini yapmış olan arkadaşlarında yakından bildiği G3 Piyade tüfeği bile yer alacak.

Ülkemizde yer alan önemli tarihi mekanların haritalaştırıldığı oyunda “Peri Bacaları“, “Kervansaray“, “Yerebatan Sarnıcı” gibi bir çok önemli mekan haritalaştırılmış durumda. Bunun yanı sıra yerli üretim olan ve ülkemiz tarafından geliştirilen BORA 12  keskin nişancı tüfeği, KNT76  ve MPT 76 gibi milli silahlarda yer alacak.

Yakın bir zamanda oyuncularla buluşacak olan Tactic Force umarız oyunculara beklenen ve istenen oyun deneyimini sunar.

Tactic Force’da yer Alacak Olan Bazı Harita ve Silahların Görselleri

İlginizi Çekebilir:  Sony 16 Kasım'da Black Friday İndirimlerine Başlıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Copyright 2018